Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra Meny i Hjallerup og fundet nogle gode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på dine dagligvarer.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale Meny og gør en god handel!
Meny: Wienerschnitzler af Dansk Kalv
Hos Meny kan du få wienerschnitzler af Dansk Kalv til en pris på 59,95 kr. for 2 stk./350 g. Dette tilbud er en god mulighed for at nyde en lækker middag. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.
Meny: Pepsi eller Faxe Kondi til kun 10 kr.
Forfrisk dig selv med Pepsi eller Faxe Kondi til kun 10 kr. pr. flaske (plus pant). Hver flaske indeholder 1,5 liter, og der er en begrænsning på maksimalt 4 flasker pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.